תהליך של טיפול הוליסטי המשלב מספר שיטות וכלים המותאמים אישית לכל מתרפא.ת , לשיפור, הקלה ואף ריפוי של טראומות, חרדה ודיכאון המייצרים משברים בחיים, ומתאפיינים בין היתר בתחושות של חוסר ערך וביקורתיות, כאב רגשי ופיסי, קשיים בשינה ועוד.

בסיס הטיפול הוא התפיסה המטאיסטית על פיה הכל מתחיל בתוכנו ואנחנו המרפאים הטובים של עצמנו. עלינו רק לרכוש  את הכלים לעשות זאת…

בתהליך זה, נעבור דרך חקירה עמוקה של תת המודע , נזהה את הדפוסים והמנגנונים שמיצרים מציאות שאינה מיטיבה עבורנו ונרפא אותם בטכניקות של עבודת מודעות, נשימה מעגלית מודעת, עבודה אנרגטית עם גלי גמא ,סאונד קריסטל הילינג ומגע.

בעזרת תהליך החקר ולימוד טכניקות הריפוי השונות, נסגל לעצמנו דפוסים והרגלים חדשים ומיטיבים יותר עבורנו ונלמד כלים שיעזרו לנו ביום יום להתמודד עם קשיים.

בעזרת טכניקות הריפוי, נייצר שלום פנימי, ננשום לרווחה, ומכאן יגיע ריפוי עמוק  ממנו נצא מועצמים יותר, אוהבים יותר את עצמנו, וחופשיים יותר מתחושת סבל, כאב או טראומה.

טרם המפגש – תתבקשו לענות על שאלון אבחון בסיסי ראשוני לקראת המפגש הראשון.

שלב 1:
אבחון וזיהוי של מנגנונים מעכבים – זהו תהליך ממוקד ועמוק שיעזור לנו להבין מאין נובע הכאב, מה שורש הבעיה וכיצד ניתן לטפל בה. בהתאם לאבחון, תבנה תוכנית להמשך הדרך ויבחרו הכלים התומכים ביותר בהתאמה אישית למתרפא.

שלב 2:
חקירה ובחירת/הפעלת מסלולי ריפוי – באמצעות הכלים מעולם הנשימה, ההילינג והמגע נעשה עבודת עומק המותאמת אישית. נתרגל יחד במטרה להרגיש הקלה ולחוות ריפוי .

שלב 3:
הטמעה ודיוק הצרכים – בחלק זה נוודא שאכן הוטמעו חיווטים והרגלים חדשים.

מעבר לליווי הצמוד ולהקלה על הכאב ותחושת הריפוי שלו,  בסיום התהליך יעמדו לרשותכם  כלים אותם תוכלו להטמיע בחייכם, ולהשתמש בהם באופן עצמאי על פי הצורך. 

התהליך נמשך כ-8 מפגשים בני שעה וחצי כל אחד – פרט למפגש הראשון שהוא ארוך יותר.

מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ.

  מה חושבים עלינו?
  לקוחות ממליצים

  "רוצה להמליץ ולהודות למרפאת מילניום ובפרט לטכנאית המדהימה טליה!
  הייתי עם בני בן 1.3 וקיבלנו שירות מקסים, מכיל, סובלני ויחס חם ואישי.
  תודה רבה : )"

  "עברתי סדרה של טיפולים בקשר לנדודי שינה שהתקשיתי להתמודד איתם. שיר מטפלת נהדרת, משרה תחושה של רוגע וביטחון, נוכחת במלואה, נוכחות אוהבת. הרגשתי שאני נמצאת בידיים טובות (תרתי משמע). ממליצה בחום."